به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، فیلم سینمایی “دیو و دلبر” به کارگردانی “بیل کاندن” یکی از زیبا ترین سه بعدی های سال، در۱۷ مارس ۲۰۱۷ اکران خود را آغاز می کند.

فیلم «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه کهن به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده به داستان دختری زیبا در اواخر قرن هجده می پردازد. او که پدرش اسیر یک دیو شده قبول می کند در ازای آزادی پدرش در اسارت دیو باقی بماند.
beautyposter-1-800x411

در ابتدای داستان، یک زن گدا یک شاهزادهٔ جوان را نفرین و او را تبدیل به یک دیو زشت می‌کند، زن جادوگر به او  یک آینهٔ جادویی که او را از حوادث با خبر می‌کند و یک گل رز می‌دهد که تا بیست‌ویکمین سال تولدش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن هنگام عشق واقعی را حس کند تا طلسم را بشکند، وگرنه تا پایان عمر همان جانور زشت باقی می ماند.

فیلمنامه این اثر را “استیون شباسکی” بر اساس داستانی با همین نام نوشته ” ژنی ماری لی پرنس دی بیومونت” نگاشته است.

اما واتسون که نقش دلبر را در این فیلم بازی می کند می گوید: داستانی پر احساس است که بویژه اکنون به آن نیازمندیم. به گمانم پس از دیدن فیلم خود را سرشار از احساس می یابیم.

در ساخت این فیلم از تکنولوژی آی مکس یا ضبط تصاویر با اندازه بزرگ و با وضوح بسیار بالا استفاده شده است. این ویژگی به قوی تر شدن جنبه های سحرآمیز داستان کمک می کند.
ew-000241096

اشتراک این خبر در :