پسران جوان شرور در کرمانشاه پس از اینکه دستور ایست پلیس را شنیدند به سمت خودروی پلیس تیراندازی کردند.

به گزارش رکنا، سرهنگ رضا شیرزادی رئیس پلیس  شهرستان کرمانشاه بیان کرد: اکیپی ویژه از ماموران یگان امداد هنگام گشت زنی در حوالی میدان امام خمینی(ره) به یک دستگاه سواری پراید که به صورت غیر متعارف رانندگی می کرد، مشکوک شده و به راننده خودرو دستور توقف می دهند.
رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه افزود: عوامل انتظامی پس از مشاهده سرپیچی راننده خودرو، به تعقیب وی پرداختند اما پس از طی مسافتی در خیابان های حاشیه شهر، متهم کنترل خودرو را از دست داد و با چند خودروی دیگر برخورد کرد.
وی ادامه داد: در همین هنگام یکی از متهمان از خودرو پیاده و با یک قبضه اسلحه به سمت خودروی پلیس تیر اندازی کرد، به همین دلیل مأموران در اقدامی ضربتی پس از محاصره محل، موفق شدند دو نفر از عاملان تیر اندازی را دستگیر و در بررسی از خودروی آن ها یک قبضه اسلحه کلت کمری و تعدادی فشنگ جنگی کشف کنند.
شیرزادی در پایان با اشاره به اینکه متهمان حدودا ۲۰ سال سن دارند، گفت: دستگیر شدگان سابقه چند مورد شرارت داشته اند و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، همچنین کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی برای دستگیری نفر سوم که توانسته بود از تاریکی شب متواری شود، با جدیت تمام ادامه دارد

اشتراک این خبر در :