تهیه کننده و سرمایه گذار سریال شهرزاد آزاد شد، شنیده های خبرنگار سینما حاکی  از آزادی محمد امامی تهیه کننده فصل اول و دوم سریال شهرزادمی کند  که از مهرماه امسال در بازداشت به سر می برد.

گفته می شود او تحت الحفظ برای پیگیری معوقاتش آزاد شده است، هادی رضوی هم که هفته گذشته بازداشت شده بود ظاهرا با قرار وثیقه به تازگی آزاد شده، رضوی سرمایه گذار اصلی فصل اول سریال شهرزاد بوده است.

سیدمحمد امامی تهیه کننده ای که با شاهگوش وارد شبکه خانگی شد و با شهرزاد به  شهرت رسید در مهر ماه بازداشت شد.

خبر بازداشت امامی از سوی رسانه ها از جمله “عصر تعادل” و “رسانه امید” تایید شده است.

این رسانه ها علت بازداشت امامی را دخالت در فساد مالی صندوق فرهنگیان می دانند و از این گفته اند که او از روز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ در بازداشت به سر می برد.

بعد از بابک زنجانی که با راه اندازی شرکتی با نام سورینت فیلم به سرمایه گذاری در فیلمهایی مثل “نقش نگار” و “سیزده” و “هیچ کجا هیچ کس” دست زد و البته خبر بازداشتش باعث تعجب رسانه ها شد حالا امامی دومین سرمایه گذار تازه از راه رسیده سینماست که بازداشتش رسانه ها را به فکر وادار کرده است.

محمد امامی در ماههای اخیر بسیار زیاد در سینما فعال شده بود و به عنوان سرمایه گذار در پروژه های مختلفی نقش داشت؛ از “تابو”ی خسرو معصومی تا “ابد و یک روز” سعید روستایی، “خوب بد جلف” پیمان قاسم خانی و “کاناپه” کیانوش عیاری.

امامی در تولید “شهرزاد” با محمدهادی رضوی داماد معاون اجرایی رییس دولت یازدهم شراکت داشت. فصل دوم “شهرزاد” در حالی کلید خورد که خبری از حضور امامی در پشت صحنه نبود! امامی از جمله سینماگران ایرانی بود که در جشنواره امسال کن هم حاضر بود.۱۳۹۴۱۲۱۰۰۰۰۳۰۸_photofree

اشتراک این خبر در :