۱۴۷۲۹۷۰۴۸۴۱۵۴۶۰۷۰۰مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به گلستان برای شرکت در مراسم اختتامیه متمرکز جشنواره‌های قرآنی خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام علی‎اصغر فضیلت اظهار کرد: سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه نهم اسفندماه برای شرکت در مراسم اختتامیه متمرکز جشنواره‌های قرآنی و رونمایی از دانشنامه گلستان به این استان سفر می‌کند.

وی همچنین افزود: مراسم متمرکز اختتامیه ۱۰ جشنواره قرآن و عترت با زمینه‎های مختلف روز دوشنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده ولی‌فقیه در  استان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان بیان کرد: دیدار با نماینده ولی‌فقیه و استاندار گلستان، شرکت در جلسه شورای اداری استان با حضور همه مدیران دستگاه‎ها و نشست با همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد استان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر فرهنگ و ارشاد در گلستان است.

فضیلت بابیان اینکه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  از دانش‎نامه  گلستان که دایره المعارف استان گلستان است رونمایی صورت میگیرد، گفت: بسیاری از ظرفیت های فرهنگی، هنری و اقلیمی گلستان در این دانش‎نامه معرفی‌شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه یادآور شد: در اختتامیه ۱۰ جشنواره قرآن و عترت از یک دیوان شعر متعلق به یکی از علمای اهل سنت که در قالب مثنوی برای حوزه قرآن و عترت تهیه‌شده، رونمایی خواهد شد.

اشتراک این خبر در :