پیشکسوت پرسپولیس گفت: دربی همیشه شرایط خاص خودش را دارد.

 فرشاد پیوس پیشکسوت سرخپوشان درخصوص دیدار استقلال و پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: دربی همیشه شرایط خاص خود را دارد، استقلال علیرغم آنکه بسیاری می گفتند امسال سال خوبی ندارد اما ۴ بازی پشت سر هم این تیم توانسته رقبای خود را از پیش رو بردارد و فکر می کنم به لحاظ روحی و روانی نیز بعد از برد مقابل السد در شرایط خوبی به سر می برند اما من فکر می کنم پرسپولیس می تواند این بازی را نیز با برد پشت سر بگذارد.

او در خصوص نبود کامیابی نیا در این بازی گفت: برانکو کار خودش را بلد است و می داند با چه ترکیبی به میدان برود که خلأ کامیابی نیا احساس نشود من معتقدم باید به برانکو اعتماد کنیم. پرسپولیس به لحاظ قدرت تاکتیکی و داشتن مهره های توانمند از استقلال سرتر است و برانکو می داند چگونه از این مهره ها در مقابل هر تیمی خوب استفاده کند، خوشبختانه هافبک های پرسپولیس به خوبی مهاجمان را تغذیه می کنند و پرسپولیس اگر بازی عادی خود را ارایه بدهد قطعا استقلال را خواهد برد.

کاپیتان اسبق سرخپوشان افزود: استقلال مقابل السد ۱۲۰ دقیقه بازی کرد و بعید می دانم آنها بتوانند به لحاظ فیزیکی در بازی عرض اندام کنند و شاید توجه به این موضوع و استفاده درست از آن عوامل تعیین کننده برتری سرخپوشان باشد.

پیوس خاطرنشان کرد: امیدوارم مهاجمان پرسپولیس به ویژه طارمی روز درخشانی داشته باشد شکی نیست که فرصت های گلزنی توسط هافبک ها ایجاد خواهد شد اما مهم این است که از این موقعیت ها به بهترین نحو استفاده شود.

وی در پایان گفت: انجام یک بازی تماشاگرپسند و جوانمردانه خواسته تمامی پیشکسوتان دو تیم است و امیدوارم دربی ۸۴ یک بازی زیبا شود که برنده آن هم پرسپولیس باشد.

منبع : شهرخبر

اشتراک این خبر در :