کارشناس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حماسه ۹ دی نشان داد و به تمام عالمیان ثابت کرد که ما خودمان می توانیم جامعه خود را مدیریت کنیم.
خانم عباسی افزود: حماسه ۹ دی به فرمایش مقام معظم رهبری یک حرکت الهی و خداجوشی بود که در بین مردم اتفاق افتاد و این نشان می دهد که مردم به ترفندهایی که دشمنان، به دین، ملیت و داشته های سرزمین ما چشم طمع دارند ، همیشه آگاهند.
وی ادامه داد: نکته بسیار مهم در ۹ دی ، رهبری خاص و ویژه مقام معظم رهبری است که مردم ما تابع این هدایت و در جلوی ایشان هستند.
کارشناس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: قطعا باید پاسداشت هایی از این دست اتفاق بیفتد و در واقع تداوم و حرکت مهم از طرف مردم صورت بگیرد و این موضوع برای تمام جهانیان یادآوری شد که مردم ایران بیدارند.
عباسی با اشاره به نقش جوانان این مرز و بوم درباره حماسه ۹ دی افزود: در واقع گرامیداشت این روز برای جوانان این مرز و بوم یک یادآوری مهم است و اینکه ما می توانیم کشور خودمان را خودمان حفظ کنیم و از دست اندازی های شیاطین و اجانب مصون نگه داریم و مدیریت آنرا با سرمایه های الهی و معنوی بدست بگیریم.
کارشناس شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: ما باید از استعدادهای درخشانی که در وجود جوانانمان است استفاده و این موضوع را به همه عالمیان ثابت کنیم که سکاندار کشورمان خودمان هستیم.
عباسی افزود: ما باید به عنوان یک قطب قدرتمند در سطح جهان در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و زمینه های مختلف مطرح باشیم

صداوسیما

اشتراک این خبر در :