فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به جمع آوری معتادان و کارتن خواب ها و اسکان آنها در محل های مناسب توسط دستگاه های ذیربط، از اصحاب رسانه، سمن ها و علاقه مندان دعوت کرد تا فردا(چهارشنبه) صبح در محل فرمانداری شهریار حضور پیدا کرده و در صورت تمایل از وضعیت آرامستان نصیرآباد دیدن کنند.
سعید ناجی ضمن اشاره به تامین خوراک و البسه مناسب و اندیشیدن تمهیدات لازم برای معرفی این افراد به کمپ های ترک اعتیاد تاکید کرد که افراد حاضر در محل آرامستان نصیرآباد معتادان متجاهر هستند و نه افراد بی خانمان.
وی تصریح کرد: معتادن متجاهر جمع آوری شده امشب را در کمپ غربالگری سپری می کنند و پس از آن برای درمان در چهار کمپ طرف قرارداد شهرداری اسکان داده میشوند
فرماندار شهریار با اشاره به دستور ویژه استاندار تهران و پیگیری های مکرر مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در این ارتباط، تاکید کرد که بعد از این حتی یک نفر نیز شب را در این آرامستان سپری نخواهد کرد.
ناجی یادآور شد که نگاه ما به معتادان متجاهر به عنوان بیمار است و همواره براساس برنامه های ستاد ساماندهی آسیب های اجتماعی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در این خصوص عمل کرده ایم
وی از اصحاب رسانه، سمن ها و علاقه مندان خواست برای ارتباط با فرمانداری شهریار و کسب اطلاعات لازم با شماره تلفن ۶۵۲۲۶۰۶۰ تماس بگیرند.
یکی از روزنامه های سراسری صبح امروز با انتشار گزارشی با عنوان «زندگی در گور» از خوابیدن جمعی از معتادان و افراد بی خانمان در آرامستان نصیرآباد شهرستان شهریار خبر داد و نوشت که در هر یک از گورها این آرمستان یک تا چهار فرد بی خانمان زندگی میکنند.

ایرنا

اشتراک این خبر در :