slahat

مجتبی ثابتی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران ضمن اشاره به نامه ۳۰ نفر به ترامپ برای تحریم ایران تصریح کرد: غیر از این هم از باطبی و دوستانش توقعی نمی‌رفت.

وی ادامه داد: نامه به ترامپ برای تحریم بدتر از کشتن هموطنان‌شان در فتنه ۸۸ و ریختن خون هم میهنان در تهران نیست. این یک رویه معمولی است که در آینده هم اتفاق خواهد افتاد. مساله مهم چگونگی واکنش مدعیان اصلاح طلب است.

این فعال دانشجویی اظهار کرد : در فتنه ۸۸ کسانی که می‌گفتند نه غزه نه لبنان، باید پرسید این‌ها کدام ایران را تعریف می‌کنند؟ سران فتنه چگونه ایرانی را مدنظر دارند؟

وی با اشاره به اینکه جریان اصلاح طلب شعارهای خود را باید بازبینی کند، بیان کرد: تحریم‌هایی را که این افراد برای آن به ترامپ نامه نوشتند شامل تحریم‌های اقتصادی و دارویی است که مردم را تحت فشار و ضرر قرار خواهد داد.

ثابتی خاطرنشان کرد: انتظار ما از آقای عارف این است که در مقابل این وطن‌فروشی واکنش نشان دهد. سران اصلاح‌طلب و بسیاری از وزرای دولت روحانی که فعلا عنوان زیبای اصلاح طلبی را یدک می‌کشند و ادعای وطن‌پرستی دارند، موقع عمل به وطن‌پرستی هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران گفت: همین باطبی های دیروز که قدرت را امروز در دست گرفتند در هشت سال دفاع مقدس کجا بودند؟ آقایان دکترای خود را در زمان جنگ و در خارج از کشور گرفتند و بعد از جنگ کسانی را که هشت سال کتک خورده بودند محکوم به کاسب تحریم و فتنه می‌کنند. جرم کاسبان فتنه این است که می‌گویند باطبی‌ها بد هستند و نامه به ترامپ را محکوم می‌کنند.

وی ضمن بیان اینکه واکنش سران اصلاح‌طلب به وطن فروشی عده‌ای فتنه‌گر در نامه به ترامپ چیست، اضافه کرد: چطور عارف و محمود صادقی که هر اتفاقی رخ می‌‌دهد خود را جانباز، وطن‌پرست و ملی‌گرا می‌دانند درمقابل وطن‌فروشی عده‌ای در نامه به ترامپ برای تحریم کشور سکوت می‌کنند؟

ثابتی بیان داشت: روزنامه‌های جریان اصلاح طلب اگر آقای مطهری کوچکترین مصاحبه‌ای در گوشه‌ای از کشور انجام دهد تیتر یک خود می‌کنند اما امروز شاهد هستیم صدایی از این رسانه‌ها در مقابل این وطن‌فروشی شنیده نمی‌شود.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران با تأکید بر اینکه آقای مطهری در مقابل نامه ۳۰ نفر به ترامپ زبان در لگام گرفته است، تصریح کرد: اصلاح‌طلب‌ها با سکوت خود کار عجیبی انجام ندادند. این‌ها همیشه موقع میدان واقعی ملی‌گرایی سکوت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه چهره باطبی‌ها برای مردم مشهود است، اظهار داشت:  این رفتار باطبی‌ها فرصتی می‌شود برای شناساندن شخصیت‌های اصلاح‌طلب و نقطه عطفی در شناخت ضد انقلاب و مدعیان دروغین اصلاح طلب خواهد بود.

ثابتی گفت: مردم متوجه می‌شوند که چه کسانی در قاموس کشور پایبند به وطن پرستی هستند و چه کسانی تنها لاف وطن پرستی می‌زنند.

منبع: پرس ۹۸

اشتراک این خبر در :