رییس سازمان سینمایی در حکمی، سیدصادق موسوی را به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران منصوب کرد.
حجت الله ایوبی در این حکم که روز شنبه انتشار یافته، از موسوی خواسته تا با استفاده از تجربه خود در مسئولیت های فرهنگی و هنری گذشته و با استفاده از ارتباطات گسترده با چهره های علمی و فرهنگی و دانشگاهی، روزگاری خوب و پر رونق برای انجمن سینمای جوان ایجاد کند.
وی با استناد به مواد ۱۱ و ۱۴ اساسنامه انجمن سینمای جوانان ایران و مصوبه محترم امنای انجمن این حکم را صادر کرده و به رییس جدید سینمای جوانان دستور داده تا این مجموعه را از حاشیه ها و چالش های های دست و پاگیر و بی اهمیت رهانیده و راه را برای قدرت نمایی هرچه بیشتر جوانان پرشور کشور بازکند.
همچنین در بخشی از این حکم آمده است: رسیدگی فوری به مسائل و مشکلات انجمن در تهران و شهرستانها، تجهیز دفاتر انجمن در استان ها و تلاش برای ایجاد فرصت های برابر از جمله مأموریت های شما در این مسئولیت مهم است. همکاری و همفکری با مدرسه ملی سینمای ایران و ایجاد پیوند عمیق و پیوسته بین این دونهاد کمک شایانی به ارتقاء سطح دانش و تجربه در سینمای ایران خواهد کرد.
پیش از این فرید فرخنده کیش ریاست انجمن سینمای جوانان ایران را برعهده داشت.
سید صادق موسوی متولد سال ۱۳۵۸ و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی از دانشگاه تهران است.
از سوابق وی می توان به مدیر کل نمایش خانگی، مستند و کوتاه، مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی، ریاست مجموعه تالار وحدت، ریاست مجموعه تئاتر شهر، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی، مدیر تالار هنر، قائم مقام ادوار مختلف جشنوار بین الملل تئاتر کودک و نوجوان اشاره کرد.

اشتراک این خبر در :