Phrasebook Pro – Learn Languages v11.0.4 – اپلیکیشن فوق العاده آموزش زبان به بهترین شکل ممکن برای اندروید

Phrasebook Pro – Learn Languagesphrasebook-pro-learn-languages-logo-105x105 یکی دیگر از بهترین برنامه های آموزش و یادگیری زبان های زنده دنیا برای اندروید است. با نرم افزار فوق می توانید در محیطی ساده و زیبا صحبت کردن زبان های مختلف دنیا از جمله  انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، کره ای، روسی، ترکی، پرتغالی، عربی و ویتنامی را یاد بگیرید! این نرم افزار حرف ها و کلمه های روزمره را به صورت تصویری در دسته بندی های مختلفی طبقه بندی کرده است و شما می توانید با کلیک برروی کلمه ها به صورت صوتی ان ها بشنوید و حتی تلفط ان را به صورت متن مشاهده کنید و زبان های زنده دنیا را به آسانی فرا بگیرید! این نرم افزار برای افرادی که دوست دارند در سطح مقدماتی با زبان های ذکر شده آشنا شوند بدون شک فوق العاده خواهد بود و نقطه مثبت ان نسبت به برنامه ها مشابه آفلاین بودن آن است.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های برنامه Phrasebook Pro – Learn Languages اندروید :

تلفظ معتبر کلمه ها
ثبت و مقایسه تلفظ شما
بخش علاقه مندی ها
جستجو برای کلمه موردنظر
بدون نیاز به اتصال اینترنت
پشتیبانی از زبان های زنده دنیا
اپلیکیشن Phrasebook Pro – Learn Languages برای اولین بار حضور شما کاربران ایرانی دستگاه های اندرویدی معرفی می کنیم که می توانید ان را با یک کلیک و به صورت رایگان از وب سایت پرس ۹۸ دریافت نمایید.

** توجه داشته باشید که : برنامه کلمات و آموزش های خود را در دو بخش Travel و Basic دسته بندی کرده است که در نسخه رایگان ان ها قفل هستند ولی در نسخه پولی و پرداخت شده که ما قرار داده ایم همه موارد باز هستند و می توانید از ان ها استفاده کنید!

تغییرات نسخه ی v11.0.4 :

* ویژگی های جدید + بهینه سازی های مختلف + رفع مشکلات برنامه.

اشتراک این خبر در :