جزئیات تعیین تکلیف حکم ریاست دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، حدود ۳ ماه از سرپرستی محمدمهدی طهرانچی در دانشگاه آزاد می‌گذرد، ۲۸ مردادماه امسال بود که هیأت امنای دانشگاه آزاد با اکثریت آرا، طهرانچی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد معرفی کرد.

البته مهلت قانونی سرپرستی یک دانشگاه، ۶ ماه است و حتی این مهلت قابلیت تمدید هم دارد اما با توجه به تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد انتظار می‌رود، حکم ریاست این دانشگاه سریع‌تر ابلاغ شود چرا که اداره چنین دانشگاهی با تعداد زیاد دانشجو نیاز به ثبات مدیریتی دارد.

با توجه به اینکه علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد از ابلاغ حکم ریاست دانشگاه در آینده نزدیک خبر داده بود، از این رو مسأله بررسی حکم ریاست این دانشگاه را از محمدرضا مخبردزفولی دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی جویا شدیم.

مخبردزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: در نخستین جلسه تخصصی که با حضور وزرای علوم و بهداشت برای بررسی پرونده رؤسای دانشگاه‌ها و تائید حکم‌های ریاست دانشگاه‌ها داریم، تائید حکم ریاست دانشگاه آزاد را هم بررسی می‌کنیم و  تصمیم می‌گیریم.

وی در پاسخ به این سوال که زمان تشکیل این جلسه چه زمانی است، اظهار داشت: در یکی دو هفته آینده جلسه کمیته تعیین رؤسای دانشگاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *