در حوزه ترمینال‌داری خدمات خوبی به مردم نداده‌ایم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،  مراسم و رونمایی و تقدیر از ایده‌های برتر پایانه هوایی ایرانشهر بعدازظهر امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: ایرانشهر قرار است به کیمیایی در صنعت هوایی کشور و آسیا تبدیل شود.

شهرام آدم‌نژاد افزود: سال‌ها شاخص‌های رفاه و پایدار برای نسل‌های فعلی و آینده نظیر GDM و MDP مطرح بود اما بعدها اعلام شد که این شاخص‌ها نمی‌تواند توسعه لازم را نشان دهد.

وی ادامه داد: توسعه نیازمند برنامه مفصلی است و شهر فرودگاهی امام خمینی به توجه به خدمات خود سعی کرده مسئولیت اجتماعی خود را به بهترین نحو انجام دهد.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: افزایش ارزش نام تجاری شرکت شهر فرودگاه امام خمینی (ره) افزایش اعتبار ، ایجاد محیط کار بهداشتی و با انگیزه بیشتر از مواردی بود که در فرودگاه امام در دستور کار قرار دادیم.

آدم‌نژاد افزود: مسئولیت اجتماعی ما می‌گوید که همواره با محیط زیست همراهی کنیم.

وی گفت: در حوزه ترمینال‌داری با کسانی که به آنها خدمات می‌دهیم متأسفانه منافع مشترک نداریم و همه تقریباً سود یک طرفه است. 

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: در رابطه با همه پروژه‌ها باید طبق مسئولیت اجتماعی خود به مردم پاسخگو باشیم و باید حق و حقوق مردم را بدهیم.

وی گفت: در خصوص ایرانشهر هر کسی حق دارد درباره بزرگترین پروژه فرودگاهی کشور خود نظر دهد؛ فرایند انتخاب ایده‌های برتر ایرانشهر انجام شد، مشارکت مردم گسترده بود و این یکی از پروژه‌هایی بود از بیس اولیه آن اطلاعات در اختیار مردم قرار گرفت.

آدم‌نژاد گفت: فراخوان عمومی طراحی ایرانشهر از ۱۵ اسفندماه آغاز شد و تا ۲۰ فروردین ۹۷ ادامه داشت و تا سوم اردیبهشت ۹۷ (روز معمار) تمدید شد.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: ایجاد فضای آرام برای کاهش اضطراب، القای حس دعوت‌کنندگی و خوش‌آمدگویی، منحصربه‌فرد بودن، تجانس با الگوهای بومی و هویت‌بخش و ایجاد فضای خاطره‌انگیز همراه با عرضه هویت و اصالت اسلامی و ایرانی از معیارهای این ارزیابی بود.

وی اظهار داشت: از ۵۶۵ ایده که به دبیرخانه ارسال شد شش ایده به عنوان ایده برتر انتخاب شد.

بنابراین گزارش در پایان این مراسم از ارائه‌دهندگان ایده‌های برتر تقدیر شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *